Lipo Magnet İçindekiler

Lipo Magnet İçindekiler

Her bir Lipo Magnet kutusu içerisinde tam olarak 20 adet suda eriyen efervesan tablet yer almaktadır. 1 kutusu 10 günlük kullanım için hazırlanan bu kitosan içerikli tabletler özel hava geçirmeyen çok özel bir ambalajda muhafaza edilmektedir. 

Lip Magnet İçeriği: Lipo magnet tabletleri deniz kabuklu canlılarından elde edilen chitosan (kitosan) etken maddeli etkili bir formüle sahiptir. Ürünlerin içeriğinde lipomagnet komplex, c vitamini, chitosan bulunmaktadır. Lipomagnet formülü doğal maddelerden oluşmaktadır, herhangi bir kimyasal içerik yer almamaktadır...

 

Diyet Yaparken Yapılan Hatalar:

Atladığınız öğünü/öğünleri yememiş olmanın, kilo verme çabalarınıza katkıda bulunacağını düşünebilirsiniz. Bu durumda sadece kendinizi kandırmış olursunuz. Öğün atladığımızda, kan şekeri seviyesi düşer. Bu da, tatlı besinlere olan ihtiyacı arttırır ve acıkmanıza neden olur. Ayrıca az ve sık yemek yemek metabolizmanızın da sürekli çalışmasını sağlayacaktır. Böylece vücudunuz tükettiğiniz bütün besinleri harcama çabasına girecektir. Metabolizmanız sürekli çalışacaktır.

Kilo vermede başarılı olmanın tek yolu, bunu, hayat tarzınızda yapacağınız bir değişiklik olarak görmektir. Diyete başlarken ben yaşam şeklimi değiştiriyorum ve bundan sonra yediklerime dikkat edeceğim, hep bu şekilde besleneceğim mantığıyla yaklaşırsanız kilo vermek ve verdikten sonrada korumada da büyük başarı sağlamış olursunuz.

Kısa dönem boyunca aç kalmayı diyet olarak algılayanların elde edeceği tek şey, kısa zamanda diyeti bırakmak olacaktır. Bu sebeple de sağlıklı ve dengeli bir beslenme programını yaşam şekli olarak benimsemeniz gerekmektedir.

Diyetinizi harfiyen uyguladığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Eğer buna rağmen  hala kilo vermiyorsanız, o zaman yediklerinizin miktarını kaçırıyor olabilirsiniz. Eğer kilo verememekten şikayet ediyorsanız, bir beslenme günlüğü tutun ve yiyip içtiğiniz her şeyi yazın. Haftanın sonunda, eğer dürüstçe her yiyip içtiğinizi yazdıysanız, niye kilo veremediğinizi göreceksiniz.

Diyet denilince çok sevdiğimiz çikolata, tatlı, kuruyemiş, meşrubat, vb gibi bazı besinleri kesinlikle yememek gelir. Amacınız yaşam şeklinizi değiştirmek olduğu için bu besinleri hayatımızdan tamamen çıkarmak yerine tüketim sıklığını ve miktarını azaltmak yeterli olacaktır.

Diyetin en güzel kısmı, tartıldığınızda ibrenin sola doğru kaydığını görmektir. Sağlıklı beslenme programına başladıktan sonra her gün tartının üstüne çıkmak, bir an önce sonuç almanızı ya da bunun hızlanmasını sağlamaz.  Sağlıklı tartı alınması birçok olayı etkiler. Sağlıklı bir tartım; haftada 1 kez, aynı tartıda, sabah kalkınca aç karnına ve tuvalete çıktıktan sonra (dışkılama sonrası), giysisiz yapılır. Unutulmaması gereken bir nokta; kadınların aylık periyotlarda yaşadığı adet dönemi öncesi vücudunun su tutmaya başlaması; bu da tartıda 0.5-2 kg gibi fark ettirebiliyor. Adet döneminin 4. gününden itibaren yavaş yavaş su tutumu çözülmeye başlar. Biz buna yalancı kilo diyoruz. Mevsime göre, hormonlarınızın durumuna göre su tutumu değişebilmektedir. Bunun dışında kabızlık durumunuz, kullandığınız bir ilacın vücudunuzda su tutmaya yol açması, tuzlu besinleri fazla tüketmeniz yüzünden veya bol su içmediğiniz için de vücudunuz su tutabilir. Bu sebeple, zaman zaman kilo almadıkları halde, almış gibi hissederek endişelenirler. Bu da diyeti zorlaştırır.Çünkü kişi kilo veremediğini düşünerek demoralize olur ve kilo veremediğini düşünerek diyeti bırakabilir. Başarılı bir diyette kilo kaybı yavaş ve daha kalıcıdır.

 

Yorum Yaz:


Yorumlar

Elif TaşçıLipo magnet içeriği doğal olduğu için bende kullanmaya karar verdim. İnstagram takip ettiğim ünlülerden de birkaç tanesi lipomagnet kullanıyormuş. Resimlerini paylaşmışlar. Ne kadar etkili olacak çok merak ediyorum.
Seyhan YazıcıKapsül, hap gibi ürünleri yutamadığım için lipo magnet efervesan tablet kullanıyorum. Ilık suda eritip içiyorum. Kullanımı oldukça kolay.
Orhan Gökmenchitosan maddesini biliyorum. yağ tutucu olarak biliyorum. ne zamandır chitosan içerikli bir ürün arıyordum lipo magnet tam benim aradığım ürünmüş. 1 kutu alıp denemek istiyorum.
ipek kocalipo magnet çilek aromalı ben yeni kullanmaya başladım. tadı çok güzel merak edenler için yazmak istedim.
HATİCEchitosan maddesini çok iyi yağ tutan bir madde olarak duymuştum. Lipo magnet alıp denemek istiyorum. fiyatı ne kadar?
Sevgi Altaylipomagnet içeriğinde kimyasal bir madde olmadığı için kullanmaya karar verdim. doğal formüllü olduğu için şu ana kadar herhangi bir zararını da görmedim.
Sevda TUNCELHassas bir bünyem olduğu için her ürünü kullanamıyordum. Acaba bende yan etki yapar mı diye 1 tane denemek için almıştım. 1 haftadır kullanıyorum herhangi bir yan etki yapmadı. 3 kutu daha sipariş vereceğim.
Elif Sezginsuda eriyen tablet şeklinde olduğu için bende bugün sipariş verdim. Hap gibi şeylere hep uzak duruyorum ama lipo magnet c vitaminleri gibi birşeymiş. Arkadaşım kullandığı için ondan biliyorum.
Ömer KarataşHerşeyin çaresinin doğada olduğuna inanan birisi olarak doğal ürünleri öncelikli olarak kullanan biriyim. Lipo magnet tabletleri doğal içerikli olduğu için tercih ettim. 1 haftadır kullanıyorum. Çok memnunum.
Feride Yaşar1 haftadır kullanıyorum oldukça etkili bir formülü olduğu çok belli. Çok yeni başlamış olmama rağmen hemen etkisini gösterdi. Üstelik diyet falan da yapmıyorum.
Zerrin KılıçDaha önce de chitosan içerikli bir ürün kullanmıştım. Çok işe yaramıştı. Lipo magnetin çitosan formüllü olduğunu öğrenince denemek için 1 kutu almıştım. İşe yarıyor, gerçekten etkili bir formül.
Özgül SağSipariş vermeden önce içeriğinin doğal olup olmadığı ile ilgili çok araştırma yapmıştım. Ürünler bugün geldi. Zaten kutunun üzerinde içinde ne olduğu yazıyormuş. Hepsi bildiğim şeyler. İçinde bilmediğim zararlı birşey yok
Lipomagnet satın al