Lipo Magnet Kullanıcı Yorumları

Daha önce lipo magnet kullananlar ve lipo magnet kullanmayı düşünen siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlanan bu sayfa üzerinden ürünümüzde ilgili düşüncelerinizi, deneyimlerinizi, aklınıza takılan soruları sorabilir, yazılan yorumlara ve sorulara cevap verebilirsiniz. Yorumları beğenebilir, beğenmeyebilir yada sizi rahatsız eden yorumları şikayet ederek bize bildirebilirsiniz...
Yönetici yazdı

Yorum Gönder:


Yorum yazarken lütfen anlaşılır bir dil kullanınız!

Bu Yoruma Gelen Cevaplar:

Esra Korkmaz Sadece 5 kilo kadar fazlam vardı ama 2 senedir veremediğim bir kiloydu bu. Ben iki sene boyunca bu kiloyu veremedim dedikçe müşteri temsilcisi günde bir tane kullanmamın yeterli olacağını söyledi. Beni sonunda ikna etti zor da olsa ama o arkadaşa burdan teşekkürlerimi sunarım sadece 2 kutu bana yeterli oldu. Kullanım dönemi içinde bazen bir bazen iki kullandırdılar ama çok değişik geldi bana bu durum. Neyse sonuca bakalım artık fazla kilom yok 6 aydır hiç kilo da almadım. Çok çok teşekkürler..
Gülsün Dede Göbek yağlarını eritme konusunda kullanılabilecek en güzel ürünlerden biri. Akşam çok geç saatte yemek yediğim ve bazen gece yemek yediğim için bütün kiloyu sanki göbek bölgesinden alıyorum diyebilirim. Akşamları yemekten sonra kullanmam ve akşam yemeklerini biraz öne çekmem önerildi. Bunun dışında en ufak bir diyet bile yapmadım diyebilirim. Şimdi sadece 3 kilo fazlam kaldı günlük ürünü bir taneye düşürdük. Daha sonra kilo almamam için faklı kullanım yöntemleri belirtiyorlar dönem dönem. Şimdi bu şekilde biraz daha devam edeceğiz. Kesinlikle firmanın ilgisinden ve üründen çok memnun kaldım, tavsiyemdir; azıcık cesaretli olmak yeterli.
Hüseyin Cömert Gündüz çok düzensiz beslenip gece düzenli beslenen bir insandım şöyle ki her gece mutlaka saat 3-4 arası kalkar bir tabak yemek ya da bir sandviç yer arkasından da tatlı ya da bir içecek içer geri uyurdum. Gece yemek yemek sayesinde iki yılda 20 kiloya yakın aldım. Şimdi ben de bu durumu sonlandırmak için kullanıyorum. Üç gündür akşamaları yemekten sonra kullanmaya başladım gece uyanmıyorum ürüne başlayalı. Sabah kahvaltı yapmaya başladım. Bir kaç gün sonra günde iki taneye çıkaracağız o zaman kilo veriminin de başlayacağını belirttiler. Bu bile benim için çok iyi gece yemek yemesem kilom da olmaz sanırım
Ali Başçı Gece yemek yemekten nasıl kurtulurum, bu sendromu nasıl aşarım bilemedim bir dönem. Akşamları çok yiyor gece bundan dolayı rahatsız olup uyuyamıyor sonra kalkıp gece bunun üzerine yine yemek yiyordum.Beni kilo vermek konusunda destekleyecek, daha doğrusu gece yemeyi engelleyecek birşey bulmak şart olmuştu. Bu ürüne bu şekilde başladım akşam yemekten önce kullandım ilk önceleri kilo vermekten ziyade bu sendromdan kurtulmak amaçlı. İlk bir hafta içinde uykularım düzene girdi akşam az yiyip doyuyordum ve gece uyuyabiliyordum. Şimdi günde iki defaya çıkardım kilo da veriyorum çok şükür kurtuldum bu kısır döngüden.
Nergis Öteden Kullanımı en kolay ürünlerden biri oldu benim için ve çok güzel sonuç aldım . Kullandığım süre içinde bana kesinlikle diyet yapmam önerilmedi ben de herşeyi yedim ama ürün çok güzel bir tokluk hissi oluşturuyor ve gereksiz birşey tüketmek istemiyorsunuz. Resmen yemek kültürünüz değişiyor faydalı şeyler tüketmeye yönleniyorsunuz. Benim için en güzeli bu oldu. Ben çok fazla kilo verdim yaklaşık 25 kilo fazlam vardı. Şimdi hiç olmadığım kadar rahatım. Yemek alışkanlıklarım çok değişti bu şekilde kesinlikle geri kilo alacağımı düşünmüyorum.
Büşra Altıntaş lipo magnet kullananların yorumlarını okuduktan sonra bende kullanmaya karar vermiştim. Forumlarda ürün hakkında pek fazla şikayet de bulamadım. Az yada çok herşey etkisini görmüş. Bence önemli olan az yahut çok etki göstermesidir. Gerisi kullanan kişinin çabasına kalmıştır. Zaten öyle mucize beklemiyorum. Biraz iştahımı kessin biraz yağ yaksın yeterli. Yürüyüş yaparak ve az yiyerek 1 ay kullanmayı düşünüyorum. Birkaç kilo versem benim için gayet iyi. Sonrasında da formda kalmak için birkaç günde bir kullanmayı düşünüyorum. 3 kutu sipariş verdim. 2 güne bende olacakmış. İzmir'den herkese selamlar sevgiler
Büşra Çolak Lipo magnet satan eczaneler ve adresleri ile ilgili araştırma yaptım. Birkaç ipomagnet satan eczaneye sordum ama yoğun talep nedeniyle stoklarında kalmamış. Stok beklememek için orjinal resmi satış sitesinden sipariş verdim. 2 gün sonra kargodan sipariş verdiğim ürünler faturasıyla geldi. Hologramlarını da kontrol ettim. Gelen ürünlerin orjinalliğini hologram sorgulama sitesinden kontrol ettim. Orjinal çıktı. Daha önce komşum kullandığı için işe yaradığını biliyorum. Mühim olan orjinal ürün temin edebilmekti. Faturasıyla hologramıyla bana orjinal ürün gönderdiğiniz için çok ama çok teşekkür ederim. İyi günler.
Şenay Kılıç Arkadaş tavsiyesi ile sipariş verdiğim bu ürünü 3 haftadır kullanıyorum. İlk 2 hafta neredeyse hiç kilo veremedim desem yanlış olmaz. Hatta sıkılaştığımız inceldiğimi göbeğimin küçüldüğünü bariz bir şekilde görüyorum ama tartıda birkaç yüz gram dışında hiç farketmiyordu. Üçüncü haftaya girince tartıda da kilo verdiğimi görmeye başladım. Çok moralim bozulmuştu ama şu an çok keyifliyim :) Zaten arkadaşımda beni bu konuda uyarmıştı 1 kutu pek işine yaramaz 3 kutu al demişti. Bende o yüzden 3 kutu almıştım. Size tavsiyem 1 aylık paket olan 3 kutuyu almanız çünkü ilk zamanlarda benim gibi zor kilo verenlerde biraz geç etki gösterebiliyormuş.
Sevim Necipoğlu İnternette kullananların yorumlarını okudum birkaç tane az kilo veren kişinin şikayeti dışında hiçbir olumsuz yorum görmedim. Ünlülerden de kullananlar var. Yani referansları gayet sağlam bir ürün olunca bende kullanamaya karar verdim. Fiyatları biraz pahalı gibi duruyor ama işe yaradıktan sonra çok da mühim değil. 1 aylık paketten sipariş verdim fiyatı biraz daha düştü. Kargo parası da yokmuş. Bir de termal kemer hediye ediliyormuş. Kargo teslimatı da sorunsuz olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Öykü Şimşek 2 arkadaş birlikte sipariş verip 6 kutu almıştık. Diyet yaparken devamlılık çok önemli olduğundan ikimiz aynı anda diyete girdik ve aynı anda bu ürünü kullanmaya başladık 15 günden fazla bir zamandır kullanıyoruz. Ben de arkadaşım da çok memnunuz. Çok fazla yemek yedirmediği gibi sindirime de çok faydası oluyor. Her akşam olmasa da müsait olduğumuz bazı akşamlar yürüyüş de yapıyoruz. Diyet yaparken çok halsiz olurdum bu ürün sanki diyet yaparken bünyenin zayıf düşmemesi için daha dinç hissetmemi sağlıyor sanki enerji veriyor gibi. Kolay bir şekilde kilo verebiliyoruz. Çok etkili ve güzel bir ürün. Kullanmaya devam ediyoruz.
Çiğdem Üzümcü İnternette sürekli reklamlarını gördüğüm tableti arkadaşımın kullandığını görünce arkadaşımı soru yağmuruna tuttum :) nedir, ne işe yarar, etkileri nelerdir, zararı var mı, yan etkisi var mı, fiyatı ne kadar gibi sorularla arkadaşımın başını şişirdim ama sonunda bende kullanmaya karar verdim. Arkadaşımda çok işe yaramış. Diyet yapmadan birkaç kiloyu kolayca vermiş. Diyet özürlü olduğum için ne zaman diyete başlasam en fazla 1 hafta devam edebiliyorum. Diyetsiz sporsuz kilo verebileceğim bir yöntem ararken lipo mağnet tableti imdadıma yetişti. İnternette sahteleri de varmış. O yüzden orjinal sitesinden sipariş verdim. Faturasını da göndereceklermiş. Bakalım ben kaç kilo vereceğim.
Ümran Doğan Ünlüler tarafından kullanıldığını zaten biliyordum ama doktorlar tarafından da tavsiye edilen bir tablet olduğunu öğrendiğimde ben de kullanmaya karar verdim. Aslında ben uzun zamandır zayıflamaya çalışıyorum ama diyetleri hep yarım bıraktığım için bir türlü kilo veremedim. Bir defasında diyetisyen desteği almak istedim. Çok yüksek bir fiyatla karşılaşınca ondan da vazgeçmiştim. En sonunda işe yarar bir ürün buldum. Hemşire arkadaşım kullanmış bu ürünü ona da doktoru tavsiye etmiş. Arkadaşım da benim durumumu bildiği için bana da önerdi. Bu ürün hakkında yazılan yorumlar da sipariş vermemde oldukça etkili oldu. Şikayetlerin yanında kat kat daha fazla memnun olduğunu söyleyenler olunca şikayetleri pek de dikkate almadım. 2 aylık paketten sipariş verdim. Birkaç gündür kullanıyorum. Çok memnunum.
Tuğba Başaran lipomagnet zararları ile ilgili forumlarda birkaç gün araştırma yaptıktan sonra ürünü kullanmaya karar verdim. Az kilo verenler dışında hemen hemen hiç şikayet okumadım. Kiminin az kiminin çok kilo vermesi de bence gayet doğal birşey. önemli olan az yada çok etki gösteriyor olması. Denemek için 1 kutu alacaktım ama işe yaradığına emin olduğum için 3 kutu sipariş verdim. fiyati biraz pahalı gibi geldi bana ama işe yaradıktan sonra çok da önemli değil açıkçası. Bu sabah sipariş verdim 1 saat kadar sonra siparişimi onayladılar. İstanbul'da yaşadığım için yarın bende olacakmış. Sabırsızlıkla bekliyorum :)
İnci Aykaç lipo magnet şikayet sitelerinde hemen hemen hiç şikayeti olmayan çok etkili bir ürün diye duymuştum. Tabletleri satın almadan önce forumlardan kullanıcı yorumlarını, şikayetleri okudum. Şikayetler genelde az etki gösterdi diye yazılmış. Bunun da olması bence gayet doğal. Çünkü herşey herkezde aynı etkiyi yapmaz. Diyet yaparken bile boğazına hakim olabilen biri olarak bu konuda kendime oldukça güveniyorum. Boğazımı tutarsam, biraz da yürüyüş tamamdır. Kredi kartım olmadığı için mecburen kapıda ödeme yapacağım. Kartım olsa taksit yapardım. Alışveriş sitelerinde genelde kapıda ödeme için ek para istiyorlar sizin sitenizde ek bir ücret ödemek gerekmiyormuş. Bugün siparişimi oluşturdum. Haftasonundan önce gelirse benim için çok güzel olur. Pazartesi günü başlamak istiyorum.
Serpil Gözcü Bu tableti kullanmadan önce aslında diyetisyene gittim. Daha doğrusu gidemedim. Birkaç ay boyunca beni takip etmesi gerekiyormuş. Diyet listesi, kilo takibi derken bir hesap çıktı. Kilolarımla yaşamak daha mantıklı geldi bende diyetisyene gitmekten vazgeçtim. Kilo vermek için ne yapabilirim diye araştırırken bir arkadaşım kullandığı bu ürünü tavsiye etti. Kendisi memnun kaldığı için bana da önerdi. Pek inanasım gelmemişti ama arada arkadaşım da olunca denemeye karar verdim. Heleki diyetisyenin istediği rakam aklıma geldikçe daha bir kararlı oldum. 10 gün 1 paket alıp denemiştim. Yeniden 3 kutu daha sipariş verdim. 10 günde bile etkisini gösterdi. Bu kadar kısa sürede etki edeceğini hiç düşünmemiştim. Gerçekten güzel ürünmüş arkadaşıma minnettarım
Yeşim Güner instagram'da görmüştüm aslında çok ilgimi çekmişti ama o zaman sipariş vermemiştim. Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşımın bu magnet tabetlerden kullandığını gördüm. Nasıl işe yarıyor mu diye sorunca biraz anlattı. Öyle şeyler söylediki aynı gün bende sipariş verdim. Bugün 5. günüm. Kullanmaya başlayalı daha 1 hafta bile olmadı ama gerçekten etkili birşey. Sürekli form çayları falan içiyorum ama çaylar hiç işe yaramıyormuş meğerse. Metabolizmam sanki daha fazla çalışıyor gibi. Kendimi dana hareketli hissediyorum. Yediklerimi sindirmede sorun yaşıyordum tabletlerden sonra sindirim sorunum kalmadı. Çok fazla değil ama biraz da iştahım kesildi. Bence çok güzel ürün.
Cemile Ünal Eczacı arkadaşımın tavsiyesi ile 6 kutu lipomagnet sipariş vermiştim. 1 buçuk aydır kullanıyorum. İlk başlarda çok fazla etki etmeyecek gibi gelmişti ama 2. haftadan sonra etkilerini göstermeye başladı. Başlarda iştah kesilmesi gibi etkiler gösteren tabletlerin kullanımını ben oldukça beğendim. Kilo verme dönemlerinde tüketilmesi gereken su miktarının fazla olması gerekiyor ama benim bu konuda çok büyük sıkıntım var. Ne yapsam fazla su içemiyordum. Magnet tabletleri suda eritip içtiğimiz için su tüketimim de artmış oldu. Normalde 1 bardak suyla içilmesi gerekiyormuş ama ben 2 bardak kadar suyla içiyorum. Şu ana kadar çok güzel kilo verdim. İdeal kiloma ulaştığım için 2 aydan sonra kullanmayı düşünmüyorum. Belki formda kalmak için ara ara kullanabilirim. Bu magnet tabletleri gerçekten işe yarıyor.
Nilüfer Gürel instagram'da takip ettiğim ünlülerden birkaçını bu tabletlerden kullanırken görmüştüm. Şimdi burda isimlerini tek tek yazardım ama reklam olmasın diye yazmıyorum. Çoğunuz biliyorsunuzdur zaten. Neyse ünlüler bir yana ben kendimden bahsedeyim. Uzun zamandır kilo problemi yaşayan birisiyim. Sosyal medyada bu tabletleri görede kadar birçok şey denemiştim. Diyet bile yaptım ama bir türlü istikrar sağlayamadım. Kullanıcı yorumları, kullanan ünlülerin referans olması, hologram kontrolü olması gibi etkenler benim bu ürüne güven duymamı sağlamıştı. O yüzden sipariş vermiştim ve 3 haftadır kullanıyorum. İnanılmaz bir ürün desem az gelir. Gerçekten işe yarayan çok etkili birşey. En iyi yanı da ekstra birşey yapmak gerekmiyor. Tabletleri kullanmak yeterli. Tam benim için :)
Özlem Bozdoğan lipo magnet işe yarar mı? kilo verdirir mi? 1 ayda kaç kilo verdirir gibi kafamda birçok soru vardı. İnternette herkes birşeyler yazmıştı. İnsanlar da haklı tabi herkesin bünyesi bir değil. Yaşam şartları hayat koşulları aynı olmuyor. Spor yapanla yapmayanda aynı etkisi göstermesi mantıksız olur zaten. O nedenle en doğru bilgiyi almak için destek hattını aradım. Gerçekten çok bilgili kişiler beni çok güzel bilgilendirdiler. Aslında 2 yada 3 kutu sipariş vermeyi düşünüyordum 6 kutu sipariş verdim. Her sabah her akşam olmasa da bazı günler yürüyüş yapmayı da düşünüyorum. Yürüyüş, spor hatta diyetle destekleyince çok da fazla işe yarıyormuş. Hologramlı ürün almam konusunda oldukça dikkat etmem gerektiğini söylediler. Onu da söylemek istedim.
Zübeyde Bektaş 2 arkadaş 6 kutu sipariş vermiştik. Sipariş verirken not kısmına 2 tane termal kemer istediğimizi not yazmıştık. Kargomuz bugün geldi. Nota yazdığımız gibi 2 tane kemer gönderilmiş. Öncelikle bunun için sizlere çok teşekkür ederim. Bazı ürünlerde olduğu gibi bu ürün de kampanyaya girer fiyatı düşer diye bekledik ama fiyat düşmedi :) bizde çok geç kalmadan geçtiğimiz gün sipariş vermiştik. Yarından tezi yok hemen başlayacağız. instagram'da bu ürünü kullanan o kadar insan varki şaşırmamak elde değil. Arada şikayet edenler de var ama o kadar kusur kadı kızında da olur. Sipariş ve kargo aşamasında ben hiçbir sorun yaşamadım aksine çok ilgilendiler. Çok teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Çağla Erciyes işyerinde bir arkadaşımla birlikte denemek için kendimize birer tane sipariş vermiştik. tam 10 gün olmamasına rağmen oldukça faydasını gördük. o yüzden devamını da kullanmaya karar verdik. Çok fazla kilomuz olmadığı için bize 1 aylık kullanımın yeterli olacağını düşünerek üçer kutu daha sipariş verdik. Arkadaşım da ben de daha farklı şeyler denemiş kişiler olarak bu tabletlerin kesinlikle çok etkili olduğunu belirtmek isteriz. Şahsen bendeki en büyük etkisi iştah üzerine oldu. Yemek yemeği çok seven birisiyim ama bu tabletlerden sonra yemeklerle arama mesafe girdi :) İştahım tabletlerden sonra ciddi anlamda kesildi.
Gizem Yiğit 10 günlük 1 kutu alıp denedikten sonra 2 aylık paket olan 6 kutuluk kampanyadan sipariş vermiştim. 1 aydır fazla bir zamandır kullanıyorum 4 kutum bitti. İlk kullanımdan itibaren ben etkileri bariz şekilde görmeye başladım. Özellikle akşamları yemeği biraz fazla kaçırınca yorgunluk çöker, halsiz bitkin hisseder ve hemen uykum gelirdi. lipo tabletleri kullanmaya başlayalı bitkin düşmek bir yana aksine daha kendimi daha canlı daha dinç hissediyorum. İştah kestiği için zaten çok fazla yiyemiyorsunuz. Benim bu ürünü kullanmamda çok büyük etkisi olan, benim bu ürüne güvenmemi sağlayan Seda Akgül hanımefendiye çok ama çok teşekkür ederim. İyiki bu ürüne ve Seda hanıma güvenmişim.
Çiğdem Gündoğan Ünlülerin kullandığı lipomagneti bir arkadaşım da kullanmış. Ben de uzun zamandır kilo vermeye çalıştığım için ve bir türlü başarılı olamadığım için arkadaşım bana ürünü kullanmamı önerdi. 1 aylık 3 adetlik kullanım paketinden sipariş verdim. Ödemeyi kapıda peşin yaptım. Faturası hologramı herşeyi tam. Birkaç gündür kullanıyorum. Kampanya paketinde hediye olarak gelen termal kemer de oldukça işime yarıyor. Akşamları 1-2 saat belime takıyorum. Hareketsiz bile olsam terleme yapıyor. Özellikle basenlerimdeki fazlalıklarda kullanıyorum. Çok etkili oluyor. Tabletin yanında gönderilen hediye kemeri kullanmayı ihmal etmeyin bence
Nazan Çiftçi Kışın form çayları içiyordum ama artık havalar ısınmaya başlayınca form çayını sıcakta pek içemiyorum. O yüzden yeni bir ürün araştırırken suda eriyen lipo tabletlerini buldum. Yorumları falan araştırırken kullanan ünlülerin sosyal medya paylaşımlarını da görünce kesinlikle bu ürünü almam lazım diye düşünerek 3 kutu sipariş verdim. Her kutu 10 günlükmüş galiba. 1 aylık bir denemek istyiorum. Çağrı merkezine sorduğumda soğuk suda çok kolay eriyebildiğini söylediler. Sıcak günlerde serinletici bir etki de yapar. 2-3 güne kadar teslim olacakmış. Sabırsızlıkla bekliyorum :D
Dilek Güngör Forumlardan ve sosyal medyadan kullananların yorumlarını ve paylaşımlarını takip ederek işe yaradığına emin olduktan sonra sipariş vermiştim. Daha sonra komşumun da bu tabletlerden kullandığını öğrendim. Etrafımda birinin de bu ürünü kullanıyor olması benim açımdan çok güzel birşey oldu. Birlikte daha çok motive olabiliyoruz. Hatta bazı akşamları birlikte yürüyüşe çıkıyoruz. 1 aya yakın zamandır kullanıyorum. Çok memnunum herkese tavsiye ederim. Tabletlerdeki çilek tadı benim gibi çilek sevenler için çok güzel olmuş.
Gözde Erdinç Yan etkileri ve zararları ile ilgili ürünü kullanmadan önce endişelerim vardı ama 1 haftadır kullanıyorum ve herhangi bir yan etkisini zararını görmediğimi ifade edebilirim. Zaten ürünlerim kargodan faturalı olarak gelmişti, hologram sorgulamasını da yapıp orijinalliğini kontrol etmiştim. Sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla tartıya yansımayı 2. haftayı buluyormuş. Ben de etki göstermesi biraz daha erken oldu. İkinci haftayı beklemeden tabletler etki göstermeye başladı. Diğer kullananlar gibi bende de çok büyük iştah sorunu vardı. Şuan canım hiçbir şey istemiyor desem yeridir. Normal öğünlerde abartmadan istediğimi yiyorum ona rağmen etki gösteriyor.
Sema Aşkar hastaneden hemşire arkadaşımla birlikte 6 kutu sipariş verip 3 kutu aldık. 50 lira daha ucuza almış olduk. Hatta sipariş verirken not kısmına 2 arkadaş aldığımızı ve 2 kemer istediğimizi yazmıştım sağolsunlar 2 kemer göndermişler. Dün sabah itibariyle kullanmaya başladık. Çok yeni olduğu için etkileriyle ilgili çok fazla şey söyleyemem ama hafif iştah kestiğini söyleyebilirim. Sanki metabolizmayı da çalıştırıyor gibi. Tabletlerin kutusunu tadını kokusunu çok beğendik. Güzel ürün tavsiye ederim.
Yeşim Armağan Geçen gün haberleri okurken lipo magnetin haberini görmüştüm. Kısmetse olur programını sunan Seda Akgül kullanmış. İlaç yutamadığım için suda eriyen tablet kullanımı bana çok uygun geldi. Sosyal medyada, facebook, twitter, instagram gibi sitelerde birçok kullanıcı buldum. Çok etkili birşey olduğu yorumlardan belli oluyor. 1 tane sipariş vermeyi düşünüyordum ama 1 aylık paketin daha uygun olduğunu görüp kampanyalı olarak sipariş verdim. Az önce de siparişimi teyit ettiler. Söylediklerine göre bir de termal kemer göndereceklermiş. Normalde diğer sitelerde kapıda ödeme için ek ücret istiyorlar ama bu siteden kapıda ödemeli sipariş verdiğim halde ek ücret istemediler. Kapıda ödeme gerçekten güzel bir imkan. Teşekkürler.
Burçin Erdinç Havalar ısındı ve kalın giysileri çıkarıp yazlıkları giymeye başlayınca kışın ne kadar kilo aldığımız artık ortaya çıkmaya başladı :) Kışın aslında form çayları içtim ama pek işe yaramadı galiba. Ya da bende işe yaramadı bilemiyorum. Yeni bir ürün araştırırken arkadaşıma da sordum. Hiç boşuna araştırma diye bana direk lipo tableti önerdi. O 1 aydır kullanıyormuş. Çok memnun olduğu için bana da tavsiye etti. Aslında 1 kutu denemelik alacaktım ama hem kargo ücreti alıyorlar hem de kemer vermiyorlar. O yüzden ben de 2 kutu sipariş verdim. 149 lira ödeyecekmişim. Bu ürüne güveniyorum hem arkadaşım kullanmış hem de ünlülerden de çok kullanan varmış.
Gülsüm Özdemir Ünlülerin instagram hesaplarında görüp sipariş vermeye karar vermiştim. Etrafımda tanıdıklarımdan hiç kullanan olmadığı için temkinli davranarak denemek için 1 kutu sipariş vermiştim. 10 gün kadar kullandıktan sonra çok etkili olduğu gördüm. 3 paket daha sipariş verdim. Bu kışı çok hareketsiz geçirdiğim için maalesef kilolar aldı başını gitti. Havalar artık ısınmaya başladı. Tabletleri kullanırken bazı günler yürüyüş yapmayı düşünüyorum. Diyet yapamadığım için yürüyüşle destekleyerek kullanacağım. Ürünlerin fiyatı herhalde kalitesinden olsa gerek bana biraz yüksek geldi. Bunu da söylemeden edemeyeceğim :(
Şükran Coşkun 1 haftadır kullanıyorum benim bünyem biraz sağlam olduğu için daha yeni yeni etki göstermeye başladı. Acaba işe yaramayacak mı derken tabletin etkileri başladı. Normalde çok iştahlı birisiyimdir. Karnım aç olmasa bile birşeyler yemek istiyorum. Gidip gelirken mutfağa uğrayıp elime abur cubur birşeyler alıyordum. Yemeden duramıyordum. Suda eritip içtiğimiz tabletleri kullanmaya başladıktan sonra iştahım kesildi diyebilirim. Öyle eskisi gibi canım birşeyler yemek istemiyor. İşim büyüsünü bozmamak için henüz tartılmadım ama işe yaradığı çok belli. 20-25 kilo kadar fazlam var. 3 kutu almıştım ama 3 kutu galiba benim için yeterli olmayacak gibi.
Ebru Sağlam kapıda peşin ödemeli 3 kutu sipariş vermiştim. Kargo az önce geldi. Paketi aldıktan sonra ürünlerimi ve hediyemi kontrol ettim. Hologram sorgulamasını yaptım. Ürünlerin hepsi orjinal çıktı. Hediye gönderdiğiniz termal kemer de çok güzel. Özellikle basen bölgemde simit şeklinde bir sorunum olduğu için bunu sarıp kullandığım zaman çok faydası olacağını düşünüyorum. Herşeyi düzenli yapma takıntım olduğu için yarın başlamayı düşünüyorum. Yarın kahvaltıyla beraber başlayacağım. instagramdan kullananları sürekli takip ediyorum. Her geçen kullanıcı kitlesi büyüdükçe büyüyor. benim neyim eksik :) şaka bir yana gerçekten güzel sonuçlar var.
Gülay demirbaş denemek için 1 kutu sipariş vermiştim. Faturasını kontrol ettim, hologramlarını sorguladım orjinal olduğuna emin olarak 10 gündür kullanıyorum. Çok kısa bir süre olduğu için çok fazla kilo veremedim ama etkisinden emin oldum. Sadece 2 kilo 150 gr kadar verebildim. Bugün yeniden 6 kutu daha sipariş verdim. Daha önce farklı şeyler de denemiş biri olarak lipomagnet daha güvenilir geldi diyebilirim. Özellikle hologram sorgulama sisteminin olması çok güzel. İnsanın aklında acaba orjinal mi sahte mi diye soru işareti kalmıyor. Faydaları konusunda beni en çok etkileyen iştah kesme özelliği oldu. Yan etkileri, zararları ile ilgili ben hiç yan etki yada zarar görmedim. Aksine daha dinç hissettiriyor. 2 ay sonunda bakalım kaç kilo vereceğim :)
İlknur Doğankaya lipomagnet kullanan bir arkadaşımda çok etkili olduğu için bende kullanmaya karar verdim. 1 aydan fazla bir zamandır kullanıyor ve oldukça etkili oldu. Daha önce farklı ürünlerde denemişti ama pek fazla etki göstermemişti. Instagram'da, facebook'ta bu tabletle zayıflayan çok fazla kişi var. İnternetteki kullanıcı yorumları çok güzel. 6 kutuluk paketten sipariş verdim. 2 ay kadar kullanmam gerekiyor benim. Havalar ısınmaya başladığı için akşamları yürüyüş yapmayı da düşünüyorum. Daha etkili olması için yürüyüş, egzersiz, spor gibi şeylerle desteklemeyi düşünüyorum. kullanım bilgisi, hologram sorgulaması ile ilgili bilgilendirilmek istiyorum. telefon numaramı sipariş verirken yazmıştım ordan arayabilirsiniz.
bahar şenocak instagram'da lipo magnet paylaşan ünlülerin paylaşımlarından görüp almaya karar verdim. Benimde ne zamandır böyle bir ürüne ihtiyacım vardı. Oturarak çalıştığım için gün içinde pek hareket etme imkanım olmuyor. Günün yorgunluğu çökünce spor, egzersiz yapmaya maalesef enerji kalmıyor :( Diyetle zaten hiç aram yok. Pazartesi başlayıp cuma olmadan bozduğum için diyete giremiyorum. İnstagram'da gördüğüm bu tableti bir arkadaşımda kullanmış arkadaşıma da sordum nasıl diye. Çok güzel şeyler söyledi. Arkadaşımın da iştah konusunda büyük sıkıntısı varmış. Çok faydası oldu dedi. 3 kutu aldım ama yeterli olur mu acaba?
Damla Çavuşoğlu Satın almadan önce birkaç tane bu üründen satan site görmüştüm. Kredi kartıma taksit yaptırmak istediğim için bu siteyi tercih ettim. Diğer sitelerde taksit bir yana online kredi kartı ile ödeme bile kabul edilmiyor. 2 ay kullanmak istediğim için 6 kutu orjinal lipomagnet satın aldım. Orjinal ürünlerin kutularında hologram varmış. Hologramların üzerinde yazan siteden hologram sorgulaması yapılıyormuş. Siparişimi onaylarken gerekli bilgileri aktardılar. Kendilerine ilgilendikleri için çok teşekkür ederim.
Şengül Köroğlu Kargom bugün geldi. Akşam saatlerinde de kutuların üstünde yazan siteden hologram sorgulaması yaptım. Ürünlerin orjinalliğini doğruladım. Aslında pazartesi sabahtan itibaren kullanmaya başlayacaktım ama sabırsızlanıp bu akşam bir tane tableti 1 bardak ılık suyla içtim. Öncelikle tadını çok beğendim hafif bir aroması var. Kokusu ve tadı çok güzel. Etkisi konusunda da işe yarayacağına eminim çünkü arkadaşım kullanmıştı ve çok etkili olduğunu hep birlikte görmüştük. Onun tavsiyesi ile bende sipariş verdim. Bende de etkili olacağını düşünüyorum. Düzenli kullanmaya dikkat edeceğim. Hologramlı ürün gönderdiğiniz için teşekkür ederim.
Kübra Sertbaş 1 ay denemek için 3 kutu sipariş vermiştim. Etkilerinden gayet memnunum, 3. kutuya geçtim kilom biraz fazla olduğu için biraz daha kullanmam gerekiyor. Daha önceden başka ürünleri de denemiştim ama bu kadar etki eden bir ürün daha önce kullanmadım. Ara vermeden kullanmaya devam etmek için bugün yeniden sipariş verdim. Daha önceki siparişimi peşin ödemiştim sipariş formunda kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneğini gördüm. Galiba kapıda tek çekim yapılıyor. Taksit düşünmediğim için bu defa kapıda kartla ödeme yapacağım. Siparişimi gönderirken özellikle kartla ödeme olmasına ve bir an önce gönderilmesi konusunda dikkatli olursanız sevinirim.
Şule Eğilmez Sipariş ettiğim ürünler bugün geldi. Az önce orjinal mi? sayfanızdaki bilgilerden faydalanarak kutu üzerindeki hologramda yazan site adresinden hologram kodlarını sorguladım. 3 tane ürün almıştım üçünü de ayrı ayrı sorguladım. Hepsi orijinal çıktı. Sipariş vermeden önce çok site araştırmış en sonunda sitenize güvenerek buradan sipariş vermiştim. Beni hayal kırıklığına uğratmadığınız için çok teşekkür ederim. Size iyi satışlar dilerim.
Şengül Eroğlu Denemek için 10 günlük kullanım için olan 1 kutuluk paketten sipariş vermiştim. 10 gündür kullanıyorum oldukça memnun kaldım. Bugün devam paketi olarak 3 kutu daha sipariş verdim. Satın aldığım ürünün orjinalliğini hologram üzerindeki siteden sorguladım ve orjinalliğini doğruladım. Daha önce kapıda ödemeli almıştım bu defa kredi kartımla ödeme yaptım. Yine aynı şekilde hızlı kargo istiyorum. Önceki paketim ertesi gün gelmişti. Beni böyle işe yarayan bir ürünle tanıştırdığı için Seda Akgül'e de ayrıca teşekkür ederim. Seda Akgül gibi güvenilir bir isim tavsiye etmese belki de kullanmazdım ama iyiki kullanmışım.
Gülcan aydoğan sipariş verirken lipo magnetin fiyatları piyasadaki diğer ürünlere göre biraz yüksek gelmişti bana ama kullanıp etkisini gördükten sonra fiyatının neden pahalı olduğunu anladım. Çünkü işe yarıyor ve gerçekten etkili birşey.
fatos Bende cok memnunum hic aciktirmiyo bisey yemek istemiyosun kullanali 2 gun oldu
Sevinç Gençoğlu yan etkileri konusunda internetten detaylı araştırma yaptıktan sonra kullanmaya karar verdim. Forumlardaki kullanıcı yorumları ve şikayetlere baktığımda kullananların yorumları olumlu yönde şikayette yok denecek kadar azdı. Kapıda nakit ödemeli 1 aylık kür olan 3 kutuluk kampanyadan aldım. Kullanmaya başlayalı 1 haftadan fazla oldu. Metabolizmam çok yavaş olduğu için yediğimi eritmekte zorlanıyordum. Şuan metabolizma hızım arttı. Yediklerimi daha kısa sürede eritiyorum. Normalde metabolizma hızlanınca daha sık acıkmam lazım ama çok açlık hissetmiyorum. Galiba biraz tokluk hissi de veriyor. Bir de hediye göndermişler. Gün içinde belime sarıyorum. Termal kemeri takınca çok ter atıyorum. Çok kullanışlı ve etkili bir şey. Lipomağneti de hediye kemeri de çok beğendim. En azından 1 kutu alıp denemenizi tavsiye ederim.
çiğdem taşkıran lipomagneti kullanmaya yeni başladım. Sipariş vermeden önce yan etkisi olurmu? zararı dokunur mu diye çok araştırmıştım. Bir de kokusu ve tadı konusunda epey endişeliydim. 1 haftadır kullanıyorum ne bir zararını gördüm ne de yan etkisini gördüm. Aksine daha enerjik hissettiriyor. Kokusunu ve tadını ben oldukça beğendim. İlaç kokusuna hiç benzemiyor ferah hafif bir aroması var. İçimi, tadı, kokusu gayet güzel. Hiç endişe etmeyin.
Ayça Kazancıoğlu Ben bu ürünü ilk defa kadınlar kulübü forumunda görmüştüm. Denemek için 1 tane almıştım. İşe yaradığı için devam paketinden de sipariş verdim. Hala kullanıyorum. Çok memnunum. Etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum. Sizlere de gönül rahatlığıyla önerebilirim. Bu ürünün en büyük dezavantajı fiyatı :( Keşke biraz ucuz olsaydı
Türkan Ünsal Lipomagnetin yan etkisi var mı, zararı olur mu diye araştırırken kullanan ünlülerin paylaşımlarını gördüm. Açıkçası çok güvenemiyordum ama kullanan ünlülerin yorumlarını okuyunca sipariş vermeye karar verdim. Kilo fazlamı göz önünde bulundurunca benim en az 2 ay kullanmam gerekiyor. O yüzden altı kutu sipariş verdim. Orjinal olması için hologramlı ve faturalı olması gerekiyormuş. Kargom gelince kontrollerini yapacağım. Bu ürüne çok güveniyorum işe yarayacağına emin gibiyim :)
Arzu Tatlıdil Merhaba, işim gereği oturarak çalışmaktayım. Bu da zaten kilo almaya müsait olan yapıma takviye sağlıyor. Ürünü bir arkadaşım tavsiye etti. Fakat henüz karar veremedim. Bazı endişelerim var. Yan etkileri var mı ne kadar kullanmak gerekiyor. Daha önce başka bir ürün kullanmıştım. Ürün hakkında detaylı bilgi alabilir miyim?
Seda Sevinç arkadaşımın tavsiyesi ile sipariş vermiştim. 3 gündür kullanıyorum. iştah konusunda çok problem yaşayan birisiydim ama kullanmaya başlayalı iştah sorunum kalmadı. eğer böyle giderse kilo vermek gerçekten çok kolay olacak gibi :)
Huriye Bayanlar bende az önce sipariş verdim bu siteden kaç günde gelir acaba ?
suzan Lipomagneti kullanirken ekstradan diyet yapmamizin da zarari olur mu acaba. Ben bi bi hafta once diyetisyene gittim diyet yapiyorum lipomagneti iki gun once gordum arastiriyorum iki gundur ama nasil kullanicagim hakkinda bi bilgim yok. Hem diyet yapip hemde lipomagnet kullansam bi zarari olur mu
Öznur Uğurlu Resmi satış sitesi üzerinden 2 kutu satın almıştım. Ürünlerim az önce kargoyla geldi. Paketten bir de termal kemer çıktı. Bu kemeri daha önce de kullanmıştım. Çok basit ve çok kullanışlı birşey. Belime sardığımda çok ter attırıyor. Hediyesi de ürün de çok hoşuma gitti. Tavsiye ederim.
hatice budak kaç gündür sitelerde dolaşıp kullananların yorumlarını araştırıyorum. yaptığım araştırma sonucunda satın almaya karar verdim. 1 kutu denemek için alacaktım ama kargo ücretsiz kampanyası ve termal kemer hediyesi olduğu için 2 kutu sipariş geçtim. sipariş bilgilerimi onaylamak için az önce aradılar. çok ilgi gösterdiler. hediye benim için çok önemli unutmazsanız çok mutlu olurum
Kafiye Bu urunu bende almak istiyorum fiyat nedir yurtdisina kargo varmi 2 kutu almak istiyorum
Melike Çanakçı 1 tane denemek için bugün sipariş verdim. Aslında kullanıcı yorumları gayet güzel. Sadece bu site olarak değil instagram facebook gibi sitelerde birçok kullanan kişi var. Şikayet yok denecek kadar az. Kilo fazlamı düşününce benim 2-3 ay kullanmam lazım ama ürünün fiyatı biraz yüksek geldi bana. Tabi herkesin bütçesi kendine göre. Başlangıç için 1 tane satın aldım. Kullanıp göreceğiz ne kadar faydalı olduğunu.
Neşe Doğan Geçen gün bir televizyon programında bu ürünü kısmetse olur programını sunan seda akgül önermişti. Vitamin takviyesi diye önermişti aslında isim vermemişti ama sosyal medya hesabından çok soru gelince mecburen açıklama yapmış. Direk lipo magnet ismini söylemiş ve bir de paylaşım yapmış. Bende uzun zamandır böyle bir ürün arayışı içindeydim. Birkaç gündür araştırıyorum gayet güzel yorumlar gördüm. Kullananlar gayet memnun. 2 kutu ile başlamak istiyorum etkisine göre devamını kullanacağım.
Songül Gökmen 2 aylık altılı paketten satın almıştım. Sipariş verdikten sonra adresimi teyit etmek için aramışlardı. Kargom teslim olana kadar çok ilgilendiler. Normalde bulunduğum bölgede kargolar teslimat yaparken hep sorun çıkarıyorlardı. İlk defa sorunsuz bir şekilde paket teslim aldım. Ürünlerin hologramlarını kontrol ettim. 6 tanenin altısı da hologramlı. Zaten faturasını kargo poşetini cebine koymuşlardı. Sitenize güvenerek 6 kutu sipariş vermiştim güvenimi boşa çıkarmadığınız için çok teşekkür eder hayırlı satışlar dilerim.
Gülten Çakıroğlu Forumlardaki kullanıcı yorumlarını araştırarak ben de sipariş vermeye karar verdim. Aslında 1 kutu alacaktım ama kargo ücreti ödememek için ve termal kemer hediyesi için 2 kutu sipariş verdim. Çok fazla bir kilom yok ama biraz sıkılaşmam lazım. Bölgesel sorunlarda da işe yaradığını yazanlar vardı. Bende de faydası olur sanırım.
şebnem eczanelerde satılıyor mu acaba? İnternetten sipariş verdiğimizde ne kadar sürede bize geliyor? Kapıda ödeme yapabiliyor muyuz?
Yeşim Ünsal Yaklaşık 2 haftaya yakındır kullanıyorum çok memnunum. Özellikle iştah konusunda çok büyük sıkıntı yaşıyordum. Canım herşeyi istiyordu şuan normal öğünlerde azar azar yiyebiliyorum.
zübeyde duman bu ürünü kimler kullanabilir, kimler kullanamaz, her yaşa uygun mu? yan etkileri, zararları var mı? fiyatı ne kadar nasıl bilgi alabilirim?
Nurcan Çakmak Ben bu üründen satın almak istiyorum ama eczane fiyatı çok pahalı. 1 kutuyu 99 liradan satıyorlar. Ben de internetten sipariş verdim. Zaten kutularda hologram varmış sorgulayınca orijinal mi değil mi çıkıyormuş. İnternette satış yapan orjinal sitesinde fiyatları daha uygun. O yüzden internetten aldım.
Bahar Kaya Seda Akgül'ün kullandığı vitamini nihayet buldum. İnstagram hesabında resmini paylaşmıştı. İnternette biraz araştırma yapınca sitenizi buldum. Seda Akgül'ün tavsiyesi benim için çok ama çok önemli. Seda hanıma sonuna kadar güveniyorum. 3 kutu satın aldım. Bakalım bende ne kadar etki yapacak :)
Meltem Karakuş Daha önce internette görmüştüm ama çok fazla incelememiştim. İşe yarar mı yaramaz mı diye emin olamıştım. Geçen gün instagramda takip ettiğim ünlülerin paylaşımlarında da yine bu ürünü görünce işe yaradığına emin oldum. 2 aylık kullanım için olan 6 paketlik kampanyadan sipariş verdim. Vade farkı alınmadığı için 4 taksit yaptım. Bekletmeden hemen göndermenizi rica ediyorum.
Şennur Yılmaz Öncelikle herkese merhaba, aynı yerde çalıştığım bir arkadaşımın tavsiyesi ile bu ürünü kullanmaya başlamıştım. Arkadaşım 1 ay kullanmamı öğütlemişti. Ben de 3 kutu sipariş verip 1 ay kullandım. Ofis ortamında çalıştığım için çok fazla hareketim yok. O yüzden ürünleri kullanırken spor egzersiz gibi şeyler yapamadım. Ona rağmen çok etkisi oldu. Öncelikle iştah ve sindirim problemlerimde etkili oldu. Siz de benim gibi iştahınıza hakim olamıyorsanız bu ürün tam bizlik :) Bir de bu üründe orjinal mi sahte anlamak çok kolay. Hologramlarını sorgulayınca orjinal olup olmadığı anlaşılıyor.
pınar çok güzel yorumlar var almak istiyorum ama bir sürü site var hangisinden alacağıma karar veremiyorum. orijinal olmamasından korkuyorum. ayrıca simit bölgesinde fazlalığım var 3 kutu bana yeterli gelir mi? Yardımlarınızı bekliyorum
Fatma Taşçı 20 günlük olan kürden sipariş vermiştim. Birkaç gündür kullanıyorum. Etkilerini henüz yeni görmeye başladım. Daha önceden çok büyük sindirim problemi yaşıyordum. Bu ürünle birlikte metabolizmamın daha hızlı çalıştığını farkettim. Henüz tartılmadım ama işe yaradığı bariz şekilde fark ediliyor.
ASLI BENDE 3 KUTU SİPARİŞ VERDİM AMA AÇ MI TOK MU KULLANILIYOR CEVAP VERİRSENIZ MEMNUN OLURUM
Ezgi Çetintaş Sitenizden 1 kutu sipariş vermiştim kargom bugün geldi. Ürünü teslim aldıktan sonra faturasını ve hologramını kontrol ettim Hiçbir sorun yok. Sipariş vermeden önce endişe etmiştim ama sayenizde hiçbir sorun yaşamadım. Çok teşekkür ederim.
AYŞEGÜL AKINCI ben tadından tereddüt ettiğim için deneme amaçlı bir kutu sipariş vermiştim. 2 gündür kullanıyorum tadı gayet güzel. c vitamini tabletleri gibi suya atıp içiyorum zaten hemen eriyor. tablet suda erirken gazoz gibi kabarcıklar çıkıyor. bitmeye yakın yeniden sipariş vereceğim tadından artık eminim :)
canan yılmaz 2 haftadır kullanıyorum. Çok memnunun. Özellikle abur cubur düşkünü biri olarak boğazımı bir türlü tutamıyordum. İştah kesici özelliğinden olsa gerek 2 haftadır canım pek birşey yemek istemiyor. İştahınıza hakim olamıyorsanız şiddetle tavsiye ederim. Suya atıp eridikten sonra içiyorsunuz kullanımı da gayet kolay.
Gökçe Uzunoğlu instagram'da kullanıcı yorumlarını görmüştüm. Hatta ünlülerden de kullananlar olmuş. Uzun zamandır diyet yapmayı planlıyorum ama başlamamla bitirmem bir oluyor. Destek almadan maalesef diyet yapılmıyor. Bu ürünü kullanmayı o yüzden istiyorum. Beni biraz desteklerse ben de diyetimi devam ettirebilirim. Yorumlarda hep işe yaradığını yazmışlar umarım bende de işe yarar. Şimdilik 2 kutu sipariş verdim.
Pınar Karadeniz Daha önce kullanan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sipariş verdim. 3 kutu benim için yeterli olur. Diyet yapmak şart değilmiş ama ben daha etkili olması için 1 ay sıkı bir diyetle kullanacağım. Biraz da spor yaparsam çok daha etkili olur.
Buket Merhaba, ben almanyada kaliyorum. almanyadan da siparis verebilirmiyim?
Işılay Aydoğan sipariş vermek istiyorum ama aldığım ürünün orjinal olduğundan emin olmak istiyorum. Satın aldığım ürünlerin orjinal mi sahte mi olduğunu nasıl anlayabilirim? gerçek olup olmadığını nasıl belli olur?
1 Cevap
Yönetici Orjinal ürünlerin üzerinde ürünün orjinalliğini sorgulayabilmeniz için hologram olması gerekiyor. Ayrıca satın aldığınız ürünlerin faturalı olması gerekmektedir. Hologram ve fatura kontrolü yaparak kullanacağınız ürünlerin orjinal olup olmadığını teyit edebilirsiniz.
Zelal Merhaba yurt disina siparis gönderebiliyor musunuz?
Ayna42 Aç karnına mı içiliyor acaba?
Aydan Akbulut Siparişim bugün geldi 1 bardak suda eritip içmeye başladım. Ferah ve hafif aroması var. İçimi gayet güzel. Rengi çok koyu değil, açık pembe kırmızı arası bir renkte. Fiyatı biraz daha uygun olsa çok güzel olurdu :)
Büşra Ünal Kısmetse olur programının sıkı takipçisiyim. Sürekli en başından beri hiç kaçırmadan severek izliyorum. Seda hanımın değişimi gerçekten çok büyük başarı. Nasıl olduğunu öğrenmek için Seda Akgül nasıl zayıfladı? diye araştırırken bu ürünle karşılaşmıştım. 2 haftadır sabah akşam kullanıyorum. İştah konusunda problem yaşıyorsanız kesinlike bu ürünü kullanmalısınız.
Cansu Kılınç Kısmetse olur programını sunan Seda Akgül de bu ürünü kullanmış. İnstagram ürünü kullananlar ve yorumlarıyla adeta taşmış :) Benim de bir an önce kullanmaya başlamam lazım. Havalar ısınmadan şu fazlalıklardan kurtulalım artık.
Nurcan Köse Ben de dün akşam 3 kutu sipariş verdim. 2-3 içinde adresime teslim edilecekmiş. Kaç günde etki ediyor çok merak ediyorum. kullananlar yorum yazabilir mi?
Meriç Kınalı merhaba, bu tabletten almak istiyorum ama 2 arkadaş beşer kutu alacağız. 10 kutu satış fiyatı ne kadar olur? Bir de kargo kaç para tutuyor?
1 Cevap
Yönetici 2 adet 5 adet kampanya paketinden sipariş verdiğinizde 598 lira yapıyor. Bu şekilde sipariş verebilirsiniz. 2 kutu ve üzeri siparişlerde kargo ücreti alınmıyor. Bilginize...
Tülay Şennur instagram'da ve facebook'ta kullananların yorumlarını okudum ben de kullanmaya karar verdim. Özellikle yağlara etki ediyormuş.
Perihan Erdoğan Bu ürün tam olarak nedir, ne işe yarar? bana ürün hakkında bilgi verebilir misiniz? instagram'da gördüm. benim de birkaç kilo fazlam var. Sipariş verip kullanmak istiyorum ama emin olamadım. işe yarar mı?

Siz de bu yorum hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
YORUM YAZ

Lipomagnet satın al