Lipo Magnet Nasıl Kullanılır?

Lipo Magnet Nasıl Kullanılır?

Lipo magnet kutusu içinde suda eriyen formda üretilmiş tam olarak 20 adet efervesan tablet yer almaktadır. Her bünyenin kilo fazlası farklı farklı olduğu için lipomagnet kullanım süresi de kişiden kişiye, bünyeden bünyeye değişebilmektedir. 1 kutu içerisinde yer alan 20 efervesan tablet 10 günlük kullanım içindir. Tabletleri rutin olarak 10 gün boyunca sabah ve akşamları 1 bardak ılık suya (250-300 ml kadar) 1 adet efervesan tableti atın ve erimesi bekleyin. Kısa bir zaman zarfı içerisinde efervesan tabletin eridiğini göreceksiniz. Tableti içinde erittiğiniz bu suyu yemeklerden yaklaşık olarak 5-10 dakika kadar önce aç karına içebilirsiniz. Su bardağı ölçüsü olarak orta boy su bardağı kullanılması su olarak da oda sıcaklığından biraz fazla olacak şekilde ılık su ile içilmesi önerilmektedir. Lipomagnet kullanımı oldukça ergonomik olup özellikle kutu üzerinde belirtilen dozajın üzerine çıkılmamasına itina gösterilmelidir...

İhtiyacınız doğrultusunda eğer uzunca bir süre tabletleri kullanmayı planlıyorsanız başlangıçtan itibaren 3. ayın sonunda 10-15 gün kadar tabletleri kullanmayı bırakıp ara vermeniz tavsiye edilmektedir.

 

Peki biz neden kilo alıyoruz?

Sürekli olarak ideal kiloda kalabilmek, form tutabilmek için vücudumuzun yakabildiği kadar yememiz içmemiz gerekmektedir. Eğer vücudumuzun ihtiyacından, yakabileceğimizden daha fazla besin, gıda alırsak, fazla kaloriler zamanla vücudumuzda yağ olarak birikecektir ve bu durum zamanla fazla kilo olarak bize bünyemizde toplanacaktır. Yediğimiz içtiğimiz her türlü besinden aldığımız karbonhidratlar vücutta glikojen olarak depo edilmektedir. Bunun miktarı 300-500 gram kadar olmalıdır. Rutin olarak fazla alınan karbonhidratlar bedenimizde yağa dönüşerek depolanır ve zamanla kilo almaya başlarız. Obezitenin her geçen gün giderek salgın halini almasının altında, kolay yaşam biçimi nedeniyle hareketliliğin azalması, fazla kalori alımı ve fast-food türü yeme alışkanlıklarının artması önemli bir rol oynamaktadır.

Yetişkin yaşlarda kilo almaya veya obeziteye neden olan başlıca faktörlerin başında hareketsizlik, aşırı ve düzensiz beslenme gelmektedir. Bunun dışında yaşın ilerlemesiyle de metabolizmamız yavaşladıkça kilo almaya başlarız. Kadınlar için kilo alımının en fazla olduğu dönemler gebelik, emzirme ve menopoz dönemleridir. Kadınlarda doğum sayısı arttıkça kiloların da arttığı gözlenir. Tiroid bezi yetmezliği (hipotiroidi), reaktif hipoglisemi denilen kan şekeri düşüklüğü, böbreküstü bezinin aşırı kortizol üretmesi ve yumurtalıklardaki kistlerle karakterize polikistik over hastalığı gibi hormon bozuklukları da kilo alımının önemli nedenleridir. Evlilik sonrası düzenli yaşam ve düzenli yemek yeme alışkanlığının oluşması kilo almaya neden olan başlıca faktörler arasındadır. Az su içilmesi, aşırı alkol kullanımı, depresyon ve bazı psikolojik sorunlar, emeklilik ve gece vardiyasında çalışmak gibi, bazı sosyal ve psikolojik nedenler kilo alımında önemli etkenlerdir. Anne ve babamızdan aldığımız genetik yük de kilo alımının önemli bir nedenidir. Anne ve babanın fazla kilolu olması veya şeker hastası bir anneden doğmak da kilo alma açısından risk anlamına gelir. 

Sebebiniz her ne olursa olsun kilolu olmak kader değil, bir seçimdir. Bu seçimi değiştirmek sizin elinizde...

Yorum Yaz:


Yorumlar

Müjde ParlakGünde 2 defa söylendiği gibi düzenli kullanıyorum. Gayet memnunum. Daha etkili olması açısında yediklerime içtiklerime birazcık dikkat ederek kullanıyorum. 2 kutu almıştım 4 gündür kullanıyor olmama rağmen etkileri yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Harika bir ürün
Gülay TopuzGece çalıştığım için sabahları geç kalkıyorum ve benim kahvaltı yapmam öğle saatini bulduğu için öğlen ve geceye doğru kullanıyorum. Çok düzenli kullanamıyorum ama ona rağmen etkisini görüyorum.
Özge OdabaşıÜrünleri kullanmaya yeni başladım. Henüz 1 hafta olmadı ama etkileri başladı. Oldukça etkili bir ürün olduğu belli. Kutu üzerindeki kullanım talimatına uygun şekilde kullanmaya dikkat ediyorum. Lipo efervesan tablet gerçekten işe yarıyor.
Pınar Çetinkayalipomagnet tabletin tadını ben çok beğendim. Çok hafif bir çilek aroması var. Çok yoğun olan tatlar ve kokular beni rahatsız ettiği için alırken çok endişe etmiştim. 3 haftadır kullanıyorum ne tadı ne kokusu hiçbir şekilde rahatsız etmiyor. Tat ve koku konusunda benim gibi hassas olan arkadaşlar için yazmak istedim.
fatma koçakdiyet yapamadığım için bu ürünü kullanmaya başladım. işyerinde bir arkadaşımız kullandı. onda işe yaradığı için bende başladım. 3 kutu sipariş vermiştim umarım yeterli olur
Esra Çetintabletleri suda erittikten sonra yavaş yavaş içiyorum. İçerken hafif çilek tadı alıyorum. Aslında bu ürün tam yazlıkmış :) içine buz koyup içmek epey keyifli olurdu :)
ayşegülkomşum almış bu tabletlerden ondan çok işe yaradığı için bugün bende sipariş verdim. ürünler gelsin hemen başlayacağım
Yağmur TuğcuHavalar ısındığı için ben soğuk suyla kullanıyorum. Daha önce ılık su ile hazırlıyorduk tabletler suda hemen eriyordu. Soğuk suda biraz daha zor eriyor. Bende biraz karıştırıp eritiyorum. Çok memnunum iyiki başlamışım.
Serap özcankredi kartımla dün sipariş vermiştim. siparişim bugün geldi. az önce tabletlerden birini bir bardak suda eritip içtim. tadı güzel :) hızlı teslimat için de ayrıca çok teşekkür ederim.
sevilay turankullanımı çok pratik ben çok beğendim. 1 suya tablet atıp eridikten sonra o suyu içiyorum çok pratik. Tadı ilaç gibi de değil. gayet güzel.
gözde erdinçılık suda eritip sabah akşam içiyorum. efervesan tabletin kullanımı oldukça kolaymış. eczanelerde satılan c vitaminlerine benziyor. çok pratik bir kullanımı var. şekersiz içemediğim için çok az bal katıyorum tadı biraz daha güzel oluyor.
Zeliha ArslanKilo sorunum olmadığı için formumu korumak, formda kalmak için günde 1 defa kullanıyorum. Gerçekten tok tutuyor. İşe yarıyor.
İrem Söğütünlülerin kullandığı bu tableti ben de bugün kullanmaya başladım. 3 kutu satın aldığım için 1 ay kadar kullanacağım. Daha önce bir arkadaşım 1 aylık kullanmıştı istediği sonucu aldı. Kilo fazlamız hemen hemen aynı umarım bende de aynı şekilde etki gösterir.
Fatma Kayabaş1 haftadır kullanıyorum. Suda eritip kullanılıyor olması bence çok güzel düşünülmüş. Zaten diyet dönemlerinde bolca su tüketilmesi lazım. Tabletleri eritip içtikten sonra 1 bardak daha su içiyorum. Gün içinde ara ara su içerek gün içince toplam 2 - 2 buçuk litre kadar su içmeye çalışıyorum. Şu ana kadar çok memnunun çevremdekilere de tavsiye ediyorum.
Gözde Meteünlülerin kullandığını tableti arkadaşım da kullanıyormuş. Hem de 1 aydır. Arkadaşım kadar kilom yok ama ben de kullanacağım. Bugün o kararı verdim. Arkadaşım sen 1 ay kullan yeter dedi. galiba 3 kutu alınca 1 ay gidiyormuş. Bugün 3 kutu sipariş verdim. Tabletlerim gelsin de bende biran önce kullanmaya başlayım.
hanife altun2 arkadaş birlikte başladık. Ben diyet yapmadan kullandığım için arkadaşıma oranla bende biraz daha az etki gösterdi ama diyetsiz kullanmama rağmen bende bile çok etkili oldu. İştah kesici özelliği kesinlikle harika
burcu gümüş2 gündür kullanıyorum yeni başladığım için çok heyecanlıyım. işi baştan sıkı tutmak için son birkaç gündür yediğime içtiğime dikkat ediyorum. Hamur işi, kızartma türü yiyecekler çok şekerli içeceklerden uzak duruyorum. 1 ay kadar kendimi tutsam yeterli benim için.
Sibel Şenlipo magnet şikayet konusunda ismi temiz olan tek ürün diyebilirim. İnternette o kadar araştırma yaptım lipomagnet hakkında pek şikayet bulamadım. Forumlarda hep işe yaradığı söyleniyor. Ben de sipariş verdim. Uzun zamandır böyle bir ürün arayışı içindeydim. Çok iyi denk geldi.
berrin çetinlimonata gibi içiyorum tadını çok beğendim. Siz ılık su ile kullanın demişsiniz ama ben aksine soğuk su ile içiyorum. gayette güzel oluyor. Başlarda etki etmez mi acaba diye düşünmüştüm ama etki de ediyor gayet memnunum.
İlkay ÖzkanÇok az bir balla tatlandırarak kullanıyorum. Aslında hiçbir şey katmadan içebilsem çok daha iyi olacağına eminim ama maalesef su içerken bile zorlanıyorum. 3 kutu tablet aldığım için 1 ay kadar bu şekilde kullanacağım. Hafif aromalı olması bence çok iyi olmuş. Balla tatlandırınca da çok güzel oluyor.
fatma çiçeksuda eriyen tabletlerden 3 tane ısmarlamıştım. 1 kutusu bitmek üzere oldukça memnun olduğumu söyleyebilirim. Benden sonra 2 arkadaşım daha sipariş verdi. Yaz gelmeden ideal kiloma kavuşacağım galiba :)
zeynep tuncerlipo magnet kullandım çok memun kaldım. kullanmayı bıraktıktan sonra tekrar kilo alır mıyım diye çok korkuyordum ama tekrar kilo da almadım. Şimdi etrafımdaki herkese lipo mağneti tavsiye ediyorum.
Reyhan Şengüllipo magnet satan eczanelerde stok kalmamış galiba. Birkaç tane eczaneye sordum stoklarında kalmadığını söylediler. Bende bugün internetten orjinal sitesinden sipariş verdim. Zaten eczanede fiyatlar da yüksekmiş. Birkaç tane eczanede 99 lira fiyat verdiler. Eczane satış fiyatı neden yüksek anlayamadım. Halbuki internette satılan aynı ürün
Mehtap ÇelikkolEczacı bir arkadaşım tavsiye etmişti. Sattıkları kişiler çok memnun kalmış. Bana da tavsiye etti. 2 haftadır kullanıyorum. Arkadaşımın tavsiye ettiği kadar varmış. Gerçekten çok etkili birşey. Acayip tok tutuyor. Lipo magnet sayesinde abur cuburdan kurtuldum.
Melis BașfidanÜrününüz bugün elime geçti hologramları kontrol ettim orjinal çıktı çok mutluyum. Bugün aksam yemeğinden önce kullanmaya başlayacağım etkilerini yazarım hadi hayırlısı
Ganimet tekYa ben geceleri çalışıyorum o yüzden düzenli kullanamıyorum bu konu ile ilgili bana yardımcı olur musunuz?
Hatice ŞenyüzLipo magnet kullanımı nasıl diye araştırırken sitenizi buldum. Detaylı bir şekilde açıklamışsınız sayenizde öğrenmiş oldum. Çok teşekkürler.
Şule Yücel1 aydır kullanıyorum çok memnunum. lipo magnet tabletin en sevdiğim yanı çilek aromalı olması. bir de suda erirken çıkardığı kabarcıkları çok seviyorum :)
Meyra ÖrnekKullanımı konusunda çok şey yazıyor internette. Ben burdan alım yaparken müşteri hizmetleri teslimattan sonra aradı ayrıntılı kilo problemim ile ilgili görüştük ve onların belirttiği şekilde günde bir defa olarak başladım sonra günde ikiye çıkarttık ben aç karnına kullandım iştah kesimini desteklemek için. Yaklaşık 13 kilo verdim ve şimdi ürünü azaltarak bırakıyoruz. Bu dönem içinde hiç diyet yapmadım yan etki de görmedim . Firma ile iletişim içinde olmak etkiyi kesinlikle arttırıyor. Yardımcı olan herkese teşekkürler. KESİNLİKLE ÖNERİRİM.
Nil Sude AlganÇok memnun kaldım hem üründen hem de firmadan. Herkese ayrı ayrı kullanım bilgisi belirtiyoruz dediler ve devamlı iletişim içerisinde olalaım daha kolay bir süreç olacak dediler ve belirttikleri gibi kullandım bazen günde 1 defa bazen 2 defa bunları onlar kilo verim hızıma, günlük yaşam şartlarıma göre belirlediler. Çok hızlı bir süreç oldu.İki aylık bir süreçti yaklaşık 17 kilo civarı verdim şimdi kilo fazlam yok. Tekrar kilo alacağımı hiç sanmıyorum beslenme ile ilgiyi çok şey öğrendim bu sereçte. Çok teşekkürler herşey için
Lipomagnet satın al