Orjinal Lipo Magnet Nasıl Anlaşılır?

Orjinal Lipo Magnet Nasıl Anlaşılır?

Lipo Magnet resmi satış sitemiz üzerinden orjinal lipomagnet sipariş verebilirsiniz. Satın aldığınız lipo magnet ürünlerinin orjinal mi, sahte mi olduğunu fatura kontrolü yaparak anlayabilirsiniz. Orjinal lipo magnet faturalı olarak resmi bayiler aracılığı ile satılmaktadır.

İnternetten ürün satın almak istiyorsunuz ama kafanıza takılan sorular mı var. İçiniz rahat olsun, orjinal lipo magnet satın almak için en doğru yerdesiniz. 

Orjinal Lipo magnet kutuları üzerinde yer alan parlak metalik renkteki hologram üzerinde yazan siteye girerek hologram üzerindeki kodları sorgulayarak satın aldığınız ürünlerin orjinal olup olmadığını kendiniz kontrol edebilirsiniz. 

 

Alışveriş Güvenliği:
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. 
256 bit SSL Güvenlik Sertifikası ile sipariş verirken kullandığınız bilgilerin 3. şahısların eline geçmemesi için güvenliğinizi hiçbir şekilde riske atmadan sitemizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Siz değerli ziyaretçilerimizin alışveriş deneyimini keyifli ve pratik olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için üstün güvenlik önlemleri uygulamaktayız. Sitemizden kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.
Bilgilerinizin gerçekten firmamıza gönderildiğini güvence altına alarak, 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

İnternet tarayıcınızın araç çubuğunda (adres satırı) site adresinin https:// ile başladığını siz de teyit edebilirsiniz!

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz.

Yorum Yaz:


Yorumlar

MeldaSitenizden sipariş verdiğim ürünlerin hologram sorgulamasını yaptım. Hepsi orjinal çıktı. Çok teşekkür ederim.
Nurcan DoğanKutuların üzerindeki hologramda yazan site adresinden bugün 3 tane ürünlerimin hologramlarını sorguladım. Orjinal olduğunu öğrendim. Bu siteden içiniz rahat bir şekilde sipariş verebilirsinizi. Ürünleri kesinlikle orjinal
Gülay özbaş6 tane sipariş vermiştim ürünler bugün geldi. Kutudaki siteden sorguladım. Orjinal çıktı. tşk ederim.
gülay gedizlipo magnet orjinal mi, sahte mi? gerçek mi, değil mi? nasıl anlayabilirim?
Özlem Armağanİnternetten alışveriş yaparken güvenilir sitelerden ürün satın almaya özen gösteriyorum. Bu yüzden sitenizde ssl olduğu için 2 kutu almıştım. Ürünler faturasıyla ve hologramlı geldi.
özlem gökcenSİTENİZDEN 3 TANE SİPARİŞ VERMİŞTİM. BUGÜN GELDİ HİÇ Bİ SORUN YAŞAMADIM.ÜRÜNLERİN ÜZERİNDEKİ HOLOGRAMLARI SORGULADIM.HEPSİ ORJİNAL ÇIKTI.TEŞEKKÜR EDERİM.İNŞ İŞE YARAR.
Tuğba Gönenofisten arkadaşımla 6 kutu alıp üçer tane bölüştük. Az önce hologramlarını da tek tek kontrol ettik. hepsi orjinal çıktı. Sahte çıkar mı diye sorgulama yapana kadar çok korkuyorduk ama orjinal çıkınca içimiz rahatladı. Bizi hayal kırıklığına uğratmadığınız için çok ama çok teşekkür ederim. İyi ki size güvenerek bu siteden sipariş vermişiz.
Tülin BaşarOrjinal lipo magnet nasıl anlaşılır diye araştırırken sitenizi bulmuştum. Siteniz bana güven verdiği için 3 kutu sipariş vermiştim. Kargo bugün ürünleri getirdi. Az önce de hologram sorgulamasını yaptım. Üçü de orjinal çıktı. Sahte ürün göndermediğiniz için teşekkür ederim.
KUPİBugün 19 gün oldu kullanmaya başlayalı toplam 6 kilo verdim,yeme içmemde hiçbir değişiklik olmadı ama kesinlikle çok yiyen biri değildim onu da belirtmek isterim.Yorum yazıyorum kullanmaya başlamadan tüm yorumları okudum net bilgi önemliydi benim için ama o kadar çaresiz bir dönemde idim ki çok inandırıcı gelmesede aldım.En ufak yan etkisi olmadı su içmiyordum başladığımdan beri en az 1.5 lt içiyorum.Şuan gerçekten gözle görülür bir incelme var her gören söylüyor yağdan yakıyor kollarımda dahi incelme oldu ,yazmaya devam edeceğim.Tek dileğim sonradan bir sağlık problemi yaşamamak...
GÜLŞEN ÇALIŞKANKutuların üzerindeki hologramda yazan site adresinden bugün 3 tane ürünlerimin hologramlarını sorguladım. Orjinal olduğunu öğrendim. çok teşekkür ederim
Yasemin ÇağlarLipo magnet hologram sorgulama sitesinde aldığım 3 ürünü de kontrol ettim. Hepsi orjinal çıktı. İçimdeki acaba sahte çıkar mı sıkıntısı uçtu gitti :)
AYŞEGÜL KARDEŞLİPO MAGNET HOLOGRAM KONTROL SİTESİNDEN ALDIĞIM ÜRÜNÜ SORGULADIM ORJİNAL ÇIKTI. SİTENİZDEN GELEN ÜRÜN ORJİNAL ÇIKTI. SİZE GÜVENEREK SİPARİŞ VERMİŞTİM. GÜVENİMİ BOŞA ÇIKARMADINIZ. TŞK.
Lipomagnet satın al